ARLOARLO
Forgot password?

Iberostar Bellevue, Budva 4*

ALL INCLUSIVE

Iberostar Bellevue, Budva 4*

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
4 star
Mali i Zi
Stamboll
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282

 

Me pamje nga plazhi, Iberostar Bellevue është 2 km nga Budva pranë plazhit Becici, i rrethuar nga një kopsht i madh dhe i bukur.

Ajo ofron dhoma te bollshme dhe komode me TV kabllor dhe disa ofrojnë edhe pamje nga deti.

Iberostar Bellevue ofron 7 bare dhe 2 bufe restorantesh që shërbejnë kuzhinën malazeze dhe ndërkombëtare dhe një piceri.

Mund të provoni pije dhe kokteje pa dalë nga pishina ose të provoni menutë e pasura.

Iberostar Bellevue përmban 2 pishina dhe një pishinë të veçantë për fëmijë.
Karriget e diellit dhe cadrat në plazh janë në dispozicion me një shtesë.

Ka aktivitete të ndryshme gjatë ditës dhe natës për të zgjedhur, duke përfshirë një dhomë lojërash për fëmijë.

Nëse ju pëlqejnë sportet, vendndodhja e hotelit në detin Adriatik është vendi i përsosur për entuziastët e sporteve ujore.
Ju gjithashtu mund të luani volejboll plazhi, basketboll, tenis ose pingpong.

Grupet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 9.3 për qëndrimet me shumë njerëz.

 

Policies of Iberostar Bellevue, Budva 4*

Amenities of Iberostar Bellevue, Budva 4*

  • ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Iberostar Bellevue, Budva 4* Stamboll, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo