ARLOARLO
Forgot password?

Iberostar Bijela Delfin 4*- Bijela, Mali i Zi

ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 30% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 30 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 19/06/2020 NE: 30/06/2020

Iberostar Bijela Delfin 4*- Bijela, Mali i Zi

Available Rooms

Family Room

Max Guests:
4
Max Kids:
2
Board:

Room size 

28 m²

Room facilities: ​

 • Linen,Wardrobe or closet,Minibar,Air conditioning,Safety deposit box,Hypoallergenic,Tile/marble floor,Soundproofing,Heating,Refrigerator,Desk,Seating Area,TV,Telephone,Satellite channels,Flat-screen TV,Balcony,Outdoor furniture,Socket near the bed.

Double Room Sea View

Max Guests:
4
Board:

Room size 

25 m²View:

 •  Sea View

Room facilities: ​

 • Linen,Wardrobe or closet,Minibar,Air conditioning,Safety deposit box,Hypoallergenic,Tile/marble floor,Soundproofing,Heating,Refrigerator,Desk,Seating Area,TV,Telephone,Satellite channels,Flat-screen TV,Balcony,Outdoor furniture,Socket near the bed.

Double Side Sea View

Max Guests:
4
Board:

Room size 

25 m²View:

 • Side Sea View

Room facilities: ​

 • Linen,Wardrobe or closet,Minibar,Air conditioning,Safety deposit box,Hypoallergenic,Tile/marble floor,Soundproofing,Heating,Refrigerator,Desk,Seating Area,TV,Telephone,Satellite channels,Flat-screen TV,Balcony,Outdoor furniture,Socket near the bed.

 

 

 

 

Hotel
4 star
Mali i Zi
Tivat
Bijela bb, 85340 Bijela, Montenegro
1 nights
30% Discount Off

Me një zonë private plazhi dhe një pishine me pamje te mrekullueshme , Hotel Delfin 2 eshte vendosur në Bijela, 12 km nga Herceg-Novi. Te ftuarit  mund te perdorin qender Spa  dhe Sauna, ose te gezojne nje vakt ne restorant.

WiFi falas eshte ne dispozicion ne te gjithë hotelin  si dhe parkim falas private eshte ne dispozicion .

Cdo dhomë në kete  hotel eshte me ajer  te  kondicionuar dhe vjen me nje TV Lcd . Te gjitha dhomat jane te pajisura me një banjo private mjaft luksoze .

Për rehati shtese, te ftuarit do te gjejne rrobat e banjes, pantoflat dhe tualetin falas.

 Hoteli ofron per pushuesit  bar ,  kafe, pije & ushqime.

 

Policies of Iberostar Bijela Delfin 4*- Bijela, Mali i Zi

Amenities of Iberostar Bijela Delfin 4*- Bijela, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • ALL INCLUSIVE
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Iberostar Bijela Delfin 4*- Bijela, Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo