ARLOARLO
Forgot password?

Iberostar Bijela Park 4*- Bijela, Mali i Zi

ALL INCLUSIVE

Iberostar Bijela Park 4*- Bijela, Mali i Zi

Available Rooms

Family Room

Max Guests:
2
Max Kids:
2
Board:

Room size

30 m²

1 cot available upon request.

This twin/double room has a balcony, flat-screen TV and soundproofing.

In your private bathroom:

 •  Free toiletries
 •  Shower
 •  Towels
 •  Hairdryer

Room facilities: ​

 •  Upper floors accessible by elevator
 •  Linen
 •  Wardrobe or closet
 •  Minibar
 •  Air conditioning
 •  Safety Deposit Box
 •  Soundproofing
 •  Heating
 •  Sofa
 •  Desk
 •  Seating Area
 •  TV
 •  Telephone
 •  Satellite Channels
 •  Pay-per-view Channels
 •  Flat-screen TV
 •  Cable Channels
 •  Balcony
 •  Outdoor furniture
 •  Socket near the bed
 •  Fold-up bed
 •  Sofa bed
 •  Wake Up Service/Alarm Clock
 •  Wake-up service

Smoking: ​

No smoking

Parking: ​

Double Room Sea View

Max Guests:
2
Max Kids:
2
Board:

Room size

25 m

In your private bathroom:
 •  Free toiletries
 •  Shower
 •  Towels
 •  Hairdryer

View:

 •  Sea view

Room facilities: ​

 •  Upper floors accessible by elevator
 •  Linen
 •  Wardrobe or closet
 •  Minibar
 •  Air conditioning
 •  Safety Deposit Box
 •  Soundproofing
 •  Heating
 •  Desk
 •  TV
 •  Telephone
 •  Satellite Channels
 •  Pay-per-view Channels
 •  Flat-screen TV
 •  Cable Channels
 •  Balcony
 •  Outdoor furniture
 •  Socket near the bed
 •  Wake Up Service/Alarm Clock
 •  Wake-up service

Smoking: ​

No smoking

Double Room Side Sea View

Max Guests:
2
Max Kids:
2
Board:

Room size

25 m²

1 cot available upon request. See more information 

In your private bathroom:

 •  Free toiletries
 •  Shower
 •  Towels
 •  Hairdryer

View:

 •  View

Room facilities: ​

 •  Upper floors accessible by elevator
 •  Linen
 •  Wardrobe or closet
 •  Minibar
 •  Air conditioning
 •  Safety Deposit Box
 •  Soundproofing
 •  Heating
 •  Desk
 •  TV
 •  Telephone
 •  Satellite Channels
 •  Pay-per-view Channels
 •  Flat-screen TV
 •  Cable Channels
 •  Balcony
 •  Outdoor furniture
 •  Socket near the bed
 •  Wake Up Service/Alarm Clock
 •  Wake-up service

Smoking: ​

No smoking

Parking: ​

 Private parking is possible on site (reservation is needed) and charges are applicable

Double Room Mountain View

Max Guests:
2
Max Kids:
1
Board:

Room size

25 m²

No cots or extra beds are available. See more information 

This double room features a balcony, soundproofing and satellite TV.

In your private bathroom:

 •  Free toiletries
 •  Shower
 •  Towels
 •  Hairdryer

View:

 •  Mountain view

Room facilities: ​

 •  Upper floors accessible by elevator
 •  Linen
 •  Wardrobe or closet
 •  Minibar
 •  Air conditioning
 •  Safety Deposit Box
 •  Soundproofing
 •  Heating
 •  Desk
 •  TV
 •  Telephone
 •  Satellite Channels
 •  Pay-per-view Channels
 •  Flat-screen TV
 •  Cable Channels
 •  Balcony
 •  Outdoor furniture
 •  Socket near the bed
 •  Wake Up Service/Alarm Clock
 •  Wake-up service

Smoking: ​

No smoking

Hotel
4 star
Mali i Zi
Tivat
Montenegro
+355694050280
Bijela bb, 85340 Bijela
1 nights

Duke shijuar një vendndodhje në bregdet në Gjirin e Kotorrit, Hotel Park ofron një pishinë të brendshme dhe të jashtme me kuvertë dielli dhe një plazh privat. Guests mund të gëzojnë gjithashtu një bar në vend dhe një restorant. Dhomat e saj të stilit modern janë të pajisur me WiFi falas dhe ka parkim në dispozicion me tarifa shtesë. Herceg Novi është 12 km larg.

Do dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe ka një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Disa dhoma përfshijnë një zonë të shtrojë ku mund të pushoni. Disa dhoma kanë pamje nga deti ose mali. Do dhomë është e pajisur me një banjo private. Shtesat përfshijnë rrobat e banjës, pantofla dhe tualetin falas.

Hotel Park ka objekte sporti ujor, ndërsa shërbimi me qira i makinave dhe biçikletave ofrohet

Policies of Iberostar Bijela Park 4*- Bijela, Mali i Zi

Amenities of Iberostar Bijela Park 4*- Bijela, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • ALL INCLUSIVE
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Iberostar Bijela Park 4*- Bijela, Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo