ARLOARLO
Forgot password?

Iberostar Herceg Novi 4****- Herceg Novi, Mali i Zi

Iberostar Herceg Novi 4****- Herceg Novi, Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
4 star
Mali i Zi
Tivat
Nijvice Igalo, 85347 Herceg-Novi, Montenegro
00355684050282
1 nights

I pozicionuar ne vije te pare me detitn ,nje nga zgjedhje me te mira per pushimet verore   ne Herceg-Novi.  Iberostar Herceg Novi 4* Ofron per pushuesit e saj  pishinë te hapur, nje restorant dhe 4 bare. Qendra e Herceg Novi eshte  prej 8 km larg . Rrethuar nga  kopshtet mesdhetar, dhomat ofrojne nje pamje nga deti ose kopshti. WiFi falas,  recepsion 24 oresh jane ne dispozicion. Dhoma me stil jane te pajisuara  TV satelitor Led ,  minibar dhe ajer te kondicionuar. Cdo dhome permban dhe  ballkonin . Hoteli gjithashtu përmban aktivitete të ndryshme sportive, të tilla si aqua aerobics dhe volejboll plazhi. Plazhi  eshte me guralec dhe shezlongjet jane pa pagese . Dubrovniku eshte  46 km nga Iberostar Herceg Novi, ndersa Budva eshtw 51 km larg .

Aeroporti Tivat eshte 30 km larg.

 

Sherbimi i ofruar nga hoteli eshte all inclusive.

Policies of Iberostar Herceg Novi 4****- Herceg Novi, Mali i Zi

Amenities of Iberostar Herceg Novi 4****- Herceg Novi, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • ROOM SERVICE
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Iberostar Herceg Novi 4****- Herceg Novi, Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo