ARLOARLO
Forgot password?

Iberostar Heritage Grand Perast, Budva

BED AND BREAKFAST
ZBRITJE 15% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 28 SHKURT PER PERIUDHEN NGA: 01/02/2121 NE: 28/02/2121

Iberostar Heritage Grand Perast, Budva

Available Rooms

Double room Sea View

Max Guests:
2
Board:

Room size

23 m²

This double room features a balcony, air conditioning and minibar.

Minibar, safe deposit box and telephone are available at an additional charge

Double Room Garden View

Max Guests:
2
Board:

Room size

23 m²

This double room features a balcony, air conditioning and minibar.

Minibar, safe deposit box and telephone are available at an additional charge

Double Deluxe Room

Max Guests:
2
Board:

Room size 28 m²

This double room has air conditioning and minibar

In your private bathroom: Free toiletries ,Bathrobe ,Bath or shower ,Slippers ,Hairdryer

Room facilities:Wardrobe or closet, Minibar, Air conditioning ,Safety deposit box,Heating ,Coffee machine ,Desk ,TV ,Telephone,Radio,Flat-screen TV,Wake-up service

SUPERIOR DOUBLE ROOM

Max Guests:
2
Board:

Room size 

25 m²

This double room has air conditioning and minibar

In your private bathroom: Free toiletries ,Bathrobe ,Bath or shower,Slippers ,Hairdryer

Room facilities: ​ Wardrobe or closet,Minibar ,Air conditioning, Safety deposit box ,Heating,Coffee machine ,Desk,TV ,Telephone,Radio,Flat-screen TV,Wake-up service

Smoking: ​

No smoking

Hotel
5 star
Mali i Zi
Budva
abdyl frasheri
+355694050280
3 nights
15% ulje Off

Duke qene një vend bregdetar dhe duke shfaqur një qendër spa dhe Wellness me një hamam dhe një sauna, Iberostar Heritage Grand Perast është vendosur në një pallat të shekullit të 18-të në qytetin e listuar nga UNESCO të Perast. Qasja falas WiFi është në dispozicion në të gjitha zonat.

Të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar janë të dekoruara në mënyrë moderne dhe të pajisura me një TV satelitor me ekran të sheshtë, një minibar dhe një vend të sigurt. Banjat private vijnë me një banjë ose dush, tualetin falas dhe një tharëse flokësh. Bathrobes dhe pantofla janë dhënë për komoditetin tuaj.

Një mëngjes shuplakë është shërbyer çdo mëngjes dhe të ftuarit mund të gëzojnë enët ndërkombëtare në restorant ose të kenë një koktej në bar lobi. Një qendër palestër në vend është gjithashtu në dispozicion.

Qyteti i Vjetër i Kotorrit është 14 km nga hoteli, ndërsa Tivat është 25 km nga Iberostar Heritage Grand Perast. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Tivat, 22 km larg.

Policies of Iberostar Heritage Grand Perast, Budva

Amenities of Iberostar Heritage Grand Perast, Budva

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Iberostar Heritage Grand Perast, Budva Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo