ARLOARLO
Forgot password?

Iberostar Selection Kumbor 5*- Herceg-Novi, Mali i Zi

HALF BOARD
ZBRITJE 30% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 30 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 01/06/2020 NE: 30/06/2020

Iberostar Selection Kumbor 5*- Herceg-Novi, Mali i Zi

Available Rooms

Family Room

Max Guests:
4
Max Kids:
2
Board:

Room size 

48 m²

This family room has a balcony, laptop and minibar.

In your private bathroom: Free toiletries Shower Bathrobe  Toilet Towels Slippers Hairdryer Additional toilet Toilet paper

View:

 • Sea view

Double deluxe sea view

Max Guests:
3
Board:

Room size 

32 m²

This double room has a balcony and satellite TV

In your private bathroom: Free toiletries,Shower ,Bathrobe ,Toilet ,Towels ,Slippers ,Hairdryer ,Toilet paper

View:

 • Sea view
 • Pool view

Deluxe Double Room Mountain View

Max Guests:
2
Board:

Room size

32 m²

This twin/double room features a balcony and bathrobe

In your private bathroom:

Free toiletries, Shower ,Bathrobe,Toilet, Towels ,Slippers ,Hairdryer ,Toilet paper

View:

 • Mountain view
 • City view
Hotel
5 star
Mali i Zi
Tivat
Kumbor bb, 85340 Herceg-Novi, Montenegro
00355684050282
30% Discount Off
Iberostar Selection Kumbor nje nga resortet me te bukura te bregdetit Malazez duke ofruar nje sherbim luksoz.

 Hoteli eshte i pajisur me restorant, bar, nje sallë pritjeje te përbashkët dhe kopsht në Herceg-Novi. 
 Hoteli 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Hoteli përmban një pishinë të hapur, palestër, argetim ne mbremje.
 Parkimi është në dispozicion me nje pagese shtese.

 Dhomat në Iberostar Selection Kumbor janë te pajisura me nje TV te sheshte dhe tharese flokesh.

Bordi i ofruar nga hoteli eshte all inclusive (cdo gje e perfshire)
Zona është e njohur për çiklizëm, dhe marrja me qira e biçikletave dhe marrja me qira e makinave janë në dispozicion në Iberostar Selection Kumbor.


Lalovina Beach është 2.6 km nga Iberostar Selection Kumbor, ndërsa Baosici Beach është 2.7 km larg . Aeroporti më i afërt është Tivat, 20 km larg akomodimit.

Policies of Iberostar Selection Kumbor 5*- Herceg-Novi, Mali i Zi

Amenities of Iberostar Selection Kumbor 5*- Herceg-Novi, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HALF BOARD
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Iberostar Selection Kumbor 5*- Herceg-Novi, Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo