ARLOARLO
Forgot password?

IZRAEL DHE DETI I VDEKUR 779 Euro/person

BED AND BREAKFAST

IZRAEL DHE DETI I VDEKUR 779 Euro/person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
4 star
Israel
Alanya
RRABDYL FRASHERI, 3/3, 3/3, 3/3
+49684050282
IZRAEL & DETI I VDEKUR Off

Nisja: 18-03-2023
Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel te Kategorisë Turistike.
-Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Izrael dhe Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Bakshishet për Shoferin e autobusit dhe Guidën në Izrael.

Policies of IZRAEL DHE DETI I VDEKUR 779 Euro/person

Amenities of IZRAEL DHE DETI I VDEKUR 779 Euro/person

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • ROOM SERVICE
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

IZRAEL DHE DETI I VDEKUR 779 Euro/person Alanya, Israel

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo