ARLOARLO
Forgot password?

IZRAEL DHE JORDANI 7 DITE 1049 EURO/PERSON

BED AND BREAKFAST

IZRAEL DHE JORDANI 7 DITE 1049 EURO/PERSON

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Israel
Abdyl Frasheri Tirane
+355682055376
IZRAEL & JORDANI Off

IZRAEL DHE JORDANI
Nisja: 13-03-2023
Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel te Kategorisë Turistike.
-Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Izrael Jordani (sipas programit)
– Hyrja në Petra.
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Bakshishet për Shoferin e autobusit dhe Guidën.

Policies of IZRAEL DHE JORDANI 7 DITE 1049 EURO/PERSON

Amenities of IZRAEL DHE JORDANI 7 DITE 1049 EURO/PERSON

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • ENTERTAINMENT
 • FITNESS FACILITY
 • FRIDGE
 • ROOM SERVICE
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

IZRAEL DHE JORDANI 7 DITE 1049 EURO/PERSON Israel

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo