ARLOARLO
Forgot password?

Jiva Beach Resort, Fethiye – All Inclusive

Jiva Beach Resort, Fethiye – All Inclusive

Available Rooms

Family Room

Max Guests:
3
Max Kids:
2
Board:

Room size

45 m²

This room includes 2 bedrooms, air conditioning and LED TV. Some rooms also offer sea views. Private bathroom comes with a rain shower, hairdryer and complimentary toiletries.

In the bathroom:

 • Free toiletries
 • Toilet
 • Bath or Shower
 • Towels
 • Slippers
 • Hairdryer
 • Toilet paper

Room facilities: ​

 • Upper floors accessible by elevator
 • Upper floors accessible by stairs only
 • Linen
 • Wardrobe or closet
 • Minibar
 • Air conditioning
 • Safety Deposit Box
 • Hardwood or parquet floors
 • Soundproofing
 • Interconnected room(s) available

Standard Double Room Pool View

Max Guests:
2
Board:

Room size

20 m²

Elegantly decorated, this air-conditioned room has a LED TV and a balcony. Private bathroom comes with a rain shower, hairdryer and complimentary toiletries.

In the bathroom:

 • Free toiletries
 • Toilet
 • Bath or Shower
 • Towels
 • Slippers
 • Hairdryer
 • Toilet paper

View:

 • Pool view

Room facilities: ​

 • Upper floors accessible by elevator
 • Upper floors accessible by stairs only
 • Linen
 • Wardrobe or closet
 • Minibar
 • Air conditioning
 • Safety Deposit Box
 • Hardwood or parquet floors
 • Soundproofing
 • Heating
 • Electric kettle
 • Desk
 • TV
 • Telephone
 • Satellite Channels
 • Flat-screen TV
 • Balcony
 • Socket near the bed
 • Clothes rack
 • Drying rack for clothing
 • Wake-up service

Standard Double Room Land View

Max Guests:
2
Board:

Room size

20 m²

Elegantly decorated, this air-conditioned room has a LED TV and a balcony. Private bathroom comes with a rain shower, hairdryer and complimentary toiletries.

In the bathroom:

 • Free toiletries
 • Toilet
 • Bath or Shower
 • Towels
 • Slippers
 • Hairdryer
 • Toilet paper

View:

 • Pool view

Room facilities: ​

 • Upper floors accessible by elevator
 • Upper floors accessible by stairs only
 • Linen
 • Wardrobe or closet
 • Minibar
 • Air conditioning
 • Safety Deposit Box
 • Hardwood or parquet floors
 • Soundproofing
 • Heating
 • Electric kettle
 • Desk
 • TV
 • Telephone
 • Satellite Channels
 • Flat-screen TV
 • Balcony
 • Socket near the bed
 • Clothes rack
 • Drying rack for clothing
 • Wake-up service
Hotel
5 star
Turqi
Fethiye
Turkey
+355694050280
Karagedik Mah. 1112. Sok. No:14, Çalış, Fethiye, 48300 Fethiye
6 nights

E vendosur në Fethiye, Jiva Beach Resort ofron shërbim gjithëpërfshirës. Ulur në një zonë prej 35.000 m², prona përmban një liqen natyror së bashku me 5 pishina që ofrojnë një aktivitet, pishinë të heshtur dhe me rrëshqitje. Aktivitete të shumta përfshirë bilardo, shigjeta dhe pingpong janë në dispozicion në faqen. WiFi Falas dhe një tavolinë para 24 orësh janë në dispozicion në pronë.

Të gjitha dhomat në Beach Resort Jiva vijnë me dekorim modern. Dhomat janë të pajisura me një TV LED 32 “, minibar dhe një kuti të sigurt. Me një dush shiu, banjë private vijnë me tharëse flokësh dhe tualetin falas. Disa dhoma kanë qasje të drejtpërdrejtë në pishinë gjithashtu.

Ju mund të shijoni mëngjes shuplakë, drekë dhe darkë në restorantin kryesor. Ka edhe 2 restorante shtesë dhe një restorant rostiçeri që shërbejnë një shumëllojshmëri të pjatave të shijshme. Pasta janë të disponueshme 24 orë në tavë. Bar pishina ofron akullore, snacks dhe pije freskuese 24 orë, brenda konceptit gjithëpërfshirës.

Objektet e Spa përfshijnë një banjë turke, sauna dhe palestër; Ofrohen edhe shërbime masazhesh. Argëtimet ditore dhe shfaqjet e natës organizohen në vend nga një staf profesional. Mysafirët mund të kërcejnë dhe të shijojnë muzikën disko. Amfiteatri me kapacitet prej 400 vetash është i disponueshëm për argëtim dhe shfaqje live.

Policies of Jiva Beach Resort, Fethiye – All Inclusive

Amenities of Jiva Beach Resort, Fethiye – All Inclusive

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Jiva Beach Resort, Fethiye – All Inclusive Fethiye, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo