ARLOARLO
Forgot password?

Kaya Palazzo Golf Resort 5*, Belek

ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 1% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 07 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 01/07/2424 NE: 07/07/2424

Kaya Palazzo Golf Resort 5*, Belek

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Belek
01.07.2024/07.07.2024 Off
Nisja ne date 01 Korrik 2024- 07 Korrik 2024  6Nete&7 Dite
Cmimi duke filluar 1750 Eur/P
Koncepti ALL INCLUSIVEMerrni trajtimin e të famshëmve me shërbim të klasit botëror në Kaya Palazzo Golf Resort
I ndodhur në breg të detit, Kaya Palazzo Golf Resort gjithëpërfshirës ka një plazh privat 
200 metra të gjatë që ofron çadra dhe shezllone dielli falas. Ky akomodim luksoz ofron
 gjithashtu një kopsht të gjerë, pishinë për fëmijë dhe pishina të jashtme me disa 
rrëshqitje uji. Ka një fushë golfi në vend.

Me një dekor elegant me orendi moderne, Kaya Palazzo Golf Resort ofron njësi me ajër
 të kondicionuar me WiFi falas, kasafortë, kazan elektrik dhe TV satelitor me ekran
 të sheshtë. Secili është i pajisur me një banjo private. Disa gjithashtu kanë një 
tarracë që ofron pishinë dhe pamje të natyrës.

Aktivitetet e kohës së lirë përfshijnë tenis, golf, pingpong, shigjeta dhe zhytje. 
Ju mund të pushoni me sauna, spa, trajtime bukurie dhe masazhi.
 Ka 3 fusha golfi brenda 3 km.

Shërbimi gjithëpërfshirës përfshin mëngjesin, drekën dhe darkën e përditshme.
 Ka 5 restorante à la carte, ku mund të shijoni një shumëllojshmëri të pjatave 
të shijshme nga kuzhinat tradicionale turke dhe ndërkombëtare. 
Ju gjithashtu mund të shijoni pijet tuaja alkoolike ose joalkoolike në një nga baret në vend.

Free Parking privat është e mundur në vend. Qendra e qytetit Belek është brenda 6.5 km.
 Shërbimet e anijes për në Aeroportin e Antalias, i cili është 30 minuta larg me makinë,
 mund të organizohen sipas kërkesës, me një tarifë shtesë.


Perfshihen:


-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite   ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota
 
 

Policies of Kaya Palazzo Golf Resort 5*, Belek

Amenities of Kaya Palazzo Golf Resort 5*, Belek

  • ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Kaya Palazzo Golf Resort 5*, Belek Belek, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo