ARLOARLO
Forgot password?

Kefalonia Grand Hotel 5*- Kefalonia, Greqi

Kefalonia Grand Hotel 5*- Kefalonia, Greqi

Available Rooms

Hotel
4 star
Greqi
Kefalonia
Antoni Tritsi 82, Argostoli, 28100, Greece
1 nights

I pozicionuar në plazhin e  Argostoli, vetëm 240 m nga sheshi qendror Vallianou, Kefalonia Grand përmban dhoma të dekoruara elegante me mobilje moderne, një restorant dhe WiFi falas. Dhomat jane te dekoruara me stil modern, me thekse në të zezë. Të gjitha njësitë kanë një dush privat.   Një TV me ekran të sheshtë është dhënë, ndërsa pikëpamjet e detit, kopshtit ose qytetit janë paraqitur në dhoma të caktuara. Recepsioni eshte ne dispozicion tuaj 24 ore .

Hoteli  ofron bicikleta me qera. Argostoli Port është 300 m nga Kefalonia Grand, ndërsa Fanari Beach është 2.1 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Kefalonia, 7 km nga Kefalonia Grand.

Policies of Kefalonia Grand Hotel 5*- Kefalonia, Greqi

Amenities of Kefalonia Grand Hotel 5*- Kefalonia, Greqi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Kefalonia Grand Hotel 5*- Kefalonia, Greqi Kefalonia, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo