ARLOARLO
Forgot password?

KEFALUKA RESORT 5*, BODRUM

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 30% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 06 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 30/06/2424 NE: 06/07/2424

KEFALUKA RESORT 5*, BODRUM

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Bodrum
30.06.2024/606.07.2024 Off

Nisja ne date 30 Qershor 2024/ 6 Korrik 2024   6Nete& 7 Dite 

Koncepti: ULTRA ALL INCLUSIVE

Duke filluar nga  1250 Eur/P

 

Merrni trajtimin e të famshëmve me shërbim të klasit botëror në Kefaluka Resort
Me pamje nga plazhi i bukur Akyarlar, Kefaluka Resort ofron një sërë aktivitetesh 
spa dhe argëtimi për të gjithë familjen, së bashku me një plazh të organizuar privat 
dhe një park ujor.

Kefaluka Resort është i vendosur pranë Gjirit Akyarlar në Turgetreis. Ka një shumëllojshmëri 
dhomash që i përshtaten nevojave tuaja për pushime dhe secila është e pajisur bukur me orendi
 dhe komoditete moderne. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga pamjet e bukura të detit Egje,
 fshatit Akyarlar dhe ishullit Kos.

Fëmijët do ta pëlqejnë parkun ujor me rrëshqitjet e tij dhe pishinën e aktivitetit. 
Digjni pak energji në qendrën më moderne të fitnesit ose luani një lojë tenis. 
Shijoni aktivitetet në plazhin privat të Kefaluka ose thjesht pushoni rreth një prej pishinave të shumta.

Nëse keni nevojë për një përkëdhelje, mos kërkoni më larg se qendra e spa dhe Wellness në Kefaluka.
 Shijoni një masazh relaksues, një trajtim bukurie ose kaloni kohë në banjën qetësuese të banjës.
 Ju gjithashtu mund të kontrolloni emailet tuaja duke përdorur akses falas në internet pa tel.
 Nëse keni detyrime pune, qendra e biznesit e pajisur plotësisht e Kefaluka është në dispozicionin tuaj.

Mysafirët mund të pushojnë në bar me një pije dhe të shikojnë perëndimin e diellit mbi Egje.

Aeroporti i Bodrumit është vetëm 60 km larg dhe qendra e Turgutreis është 11 km.
 Nëse jeni duke udhëtuar me makinë, përfitoni nga parkimi privat falas në Kefaluka Resort.

 

Perfshihen:

 -Fluturimi me charter;

 -Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite  ULTRA ALL INCLUSIVE;

 -Transferta aeroport-resort-aeroport 

 -Siguracioni i shendetit ne udhetim 
-Bagazhe te plota
 

Policies of KEFALUKA RESORT 5*, BODRUM

Amenities of KEFALUKA RESORT 5*, BODRUM

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

KEFALUKA RESORT 5*, BODRUM Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo