ARLOARLO
Forgot password?

Kefaluka Resort 5*- Bodrum, Turqi

Kefaluka Resort 5*- Bodrum, Turqi

Available Rooms

Deluxe Room

Max Guests:
2
Max Kids:
1
Board:

Ultra all inclusive

36 m²
Balcony Sea view
Pool view
Air conditioning
 Free parking

Standard Room

Max Guests:
2
Board:

Ultra all inclusive

27 m²
 Balcony Sea view
 Pool view
Air conditioning
 Free parking
Hotel
5 star
Turqi
Bodrum
Baris Manco Cad. No: 41 Akyarlar, 48960 Akyarlar, Turkey
1 nights

Me pamje nga plazhi i bukur Akyarlar, Kefaluka Resort ofron një mori aktivitetesh spa dhe argëtimi për të gjithë familjen, së bashku me një plazh të organizuar privat dhe parkun ujor.

Kefaluka Resort është i vendosur pranë Gjirit Akyarlar në Turgetreis. Ekzistojnë një shumëllojshmëri e dhomave që i përshtaten nevojave tuaja për pushime dhe secila prej tyre është e pajisur bukur me arredim dhe pajisje moderne. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga pamjet e bukura të Detit Egje, Fshatit Akyarlar dhe Ishullit Kos.

Fëmijët do ta duan aqua parkun fantastik dhe  rrëshqitjet dhe pishinën e tij të aktiviteteve. Ju mund te provoni  qendrën më të mirë të fitnesit ose luani një lojë tenisi. Shijoni aktivitetet në plazhin privat të Kefalukës ose thjesht relaksohuni në një nga pishinat e shumta.

Nëse keni nevojë për pak Kënaqësi, mos kërkoni më shumë se spa dhe qendra Wellness e Kefaluka. Shijoni një masazh relaksues, një trajtim bukurie ose kaloni kohë në saunat e  relax .

Në mbrëmje, zgjidhni një nga 4 à la carte restorantet e Kefaluka, duke shërbyer një shumëllojshmëri të kuzhinave ndërkombëtare.

Më pas, nen ritmet e muzikes  në bar me një pije shikoni  perendimin e diellit ne pasqyrimin e Egjeut.

Policies of Kefaluka Resort 5*- Bodrum, Turqi

Amenities of Kefaluka Resort 5*- Bodrum, Turqi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Kefaluka Resort 5*- Bodrum, Turqi Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo