ARLOARLO
Forgot password?

Kirman Belazur Resort & Spa,Belek

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 6% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 12 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 06/07/2424 NE: 12/07/2424

Kirman Belazur Resort & Spa,Belek

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Stamboll
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
06.07.2024/12.07.2024 Off

Nisja  6 Korrik -12 Korrik 2024 6 Nete&7 Dite

Koncepti Ultra All Inclusive

Cmimi 1405eur/p

 

Kirman Belazur Resort and Spa është një resort luksoz në Turqi, i vendosur në brigjet e detit të Adriatikut.

Me pamje të mrekullueshme dhe infrastrukturë të shkëlqyeshme, ofron një përvojë të mrekullueshme për pushime.

Spa, aktivitete sportive, ushqim dhe shërbime të shumta janë pjesë e paketës së tyre për të ofruar një qëndrim të mrekullueshëm për të gjithë vizitorët.

I ndodhur në breg të detit, Kirman Hotels Belazur Resort&Spa ka një plazh privat.

Resorti përmban pishina të jashtme dhe pamje nga deti. Ka një park ujor dhe një rrugicë bowling në vend dhe të ftuarit mund të shijojnë restorantin dhe barin.

WiFi pa pagesë është paraqitur në të gjithë pronën dhe parkim falas private është në dispozicion në vend.

Çdo dhomë vjen me një TV të sheshtë me kanale satelitore.

Disa dhoma përfshijnë një zonë të shtrojë ku mund të pushoni. Disa njësi kanë pamje nga malet ose pishina. Çdo dhomë ka një banjo private.

Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni tualetin falas dhe një tharëse flokësh. Resorti ofron një qendër spa dhe Wellness.

Ka një sauna, hamami dhe një palestër në vend. Ju gjithashtu mund të angazhoheni në aktivitete të ndryshme, të tilla si golf dhe kanoe.

Aeroporti i Antalias është 33 km nga Kirman Hotels Belazur Resort&Spa. Amfiteatri Aspendos është 12 km larg.

 

Perfshihen:

-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per  6 nete&7 dite ULTRA  ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

Policies of Kirman Belazur Resort & Spa,Belek

Amenities of Kirman Belazur Resort & Spa,Belek

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Kirman Belazur Resort & Spa,Belek Stamboll, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo