ARLOARLO
Forgot password?

KONTOKALI BAY RESORT & SPA 4*, Korfuz

KONTOKALI BAY RESORT & SPA 4*, Korfuz

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
4 star
Greqi
Korfuz
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282

Përjetoni shërbim të klasit botëror në Kontokali Bay Resort & Spa
E vendosur në gadishullin e mbuluar me gjelbërim Kontokali, Kontokali Bay Resort & Spa
 i dhënë me çelës jeshil krenohet me plazhin e vet privat dhe një pishinë me ujë deti.
 Ajo përmban një fushë tenisi të ndriçuar nga drita, 4 restorante dhe dhoma me WiFi falas.

Prona përmban 261 dhoma dhe suita, të vendosura në mes të kopshteve të bukura.
 Secili ofron një ballkon ose tarracë me pamje nga kopshti ose deti Jon. 
Objektet në dhomë përfshijnë ajër të kondicionuar, një satelit, TV dhe një tharëse flokësh.
 Një telefon inteligjent i dobishëm për thirrje ndërkombëtare falas dhe të dhëna celulare 
falas në internet u ofrohet mysafirëve falas.

Opsionet e ngrënies në Gjirin Kontokali përfshijnë një restorant në anë të plazhit, 
një tavernë plazhi që shërben specialitete peshku. Hoteli ka gjithashtu një bar lobi/piano
 dhe një bar plazhi.

Qendra spa e pajisur mirë ofron një pishinë të brendshme të nxehtë, hamami, vaskë të nxehtë,
 2 sauna dhe një dhomë me avull. Masazhet, aromaterapia dhe trajtimet kundër plakjes janë
 gjithashtu të disponueshme. Përdorimi i objekteve spa është pa pagesë. 
Një pishinë për fëmijë është gjithashtu në dispozicion.

Kontokali Bay Resort ndodhet vetëm 6 km nga qyteti, porti dhe aeroporti i Korfuzit. 
Stafi mund të organizojë aktivitete të ndryshme të tilla si ski në ujë, 
hipur mbi kalë dhe çiklizëm malor. Parkim falas është në dispozicion pranë.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 9.0 për një udhëtim me dy persona.

Community Verified icon

Policies of KONTOKALI BAY RESORT & SPA 4*, Korfuz

Amenities of KONTOKALI BAY RESORT & SPA 4*, Korfuz

Guest Reviews (0 reviews)

KONTOKALI BAY RESORT & SPA 4*, Korfuz Korfuz, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo