ARLOARLO
Forgot password?

KORFUZ, 3 DITË €135

KORFUZ, 3 DITË €135

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
Greqi
Alanya
 • VIZITOHET: KORFUZ – PALEOKASTRITSA
  • ► MAJ: 24-26 – MESSONGHI BEACH HOLIDAY RESORT 4* ( ALL INCLUSIVE ) – €135
  • ►31 MAJ – 02 QERSHOR –  HOTEL HELLINIS 3* ( ALL INCLUSIVE ) – €129

*BILETA E TRAGETIT IGUMENICE – KORFUZ – IGUMENICE E PERFSHIRE NE CMIM!

Program

DITA E PARE

► Nisja nga Tirana ne oren 23:00 nje dite para dates se udhetimit.

► Nisja nga Durresi (Stacioni i Trenit dhe Plepat ne oren 23:30 nje dite para dates se udhetimit).

Në oren 23:00 nje dite para dates se udhetimit, starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz.

►Dita e Parë: Mbërritja në Korfuz rreth orës 12.00 Me pas drejtohemi drejt hotelit. Konsumimi i drekes ne hotel. Kohe e lire ne ambientet e hotelit. Konusmimi darkes ne hotel . Pas darkes qendrim i lire.

DITA E DYTE

►Dita e Dyte:Mengjesi ne hotel .

Pas mengjesit vizite ne Paleokastritsa .Rruges ndales ne fabriken e pijeve dhe likereve ” Koum Kouat”.Qendrimi deri ne dreke dhe sipas deshires vizite ne akuariumin & manastirin e Paleokastritses ( Extra 7 Euro ) .

Kthimi ne hotel. Konsumimi i drekes. Pasdite shetitje ne qytetin e vjeter te Korfuzit. Kthimi ne mbremje ne hotel.

Darka ne hotel .

DITA E TRETE

►Dita e Trete:

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit ndalese ne Kanoni per foto.

Me pas nisemi drejt portit te Korfuzit.

Nisja nga Korfuzi me traget dhe nëpërmjet Igumenicës për në Tiranë pasdreke. Mberritja në Shqipëri ne mbremje.

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-2.99 VJEC FALAS
• 3-10.99 VJEC 50 % ZBRITJE
• MBI 11 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

SHENIM
►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME NE RAST ANULLIMI NGA KLIENTI.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.

► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PRISHJE TE AUTOMJETIT DERI NE 2h 59min, PAS KSAJ ORE, NESE AUTOMJETI NUK RREGULLOHET APO NUK ZEVENDESOHET AGJENSIA JU RIMBURSON 35% TE CMIMIT TE PAKETES.

 CMIMET E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE. PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.
REZERVIMI I VENDEVE TE PARA NE AUTOBUS, KA NJE KOSTO EKSTRA 15 EURO/PERSON, VENDET E DYTA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON, VENDET E TRETA KANE KOSTO 5 EURO/PERSON NDERSA PJESA TJETER E VENDEVE TE AUTOBUSIT NUK MUND TE REZERVOHEN DHE MUND TE MERREN VETEM NE MOMENTIN E NISJES.
TE DHENAT E NISJES DERGOHEN MINIMALISHT NJE DITE PERPARA UDHETIMIT ME MESAZH NE NUMRIN TUAJ TE KONTAKTIT. (SIGUROHUNI QE NUMRI JUAJ TE JETE I VENDOSUR SAKTE GJATE MOMENTIT TE REZERVIMIT)

Included

 • Transporti sipas programit
 • Akomodimi në hotel 3* ose 4*
 • Mëngjesi, dreka, darka
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • BILETA E TRAGETIT IGUMENICE – KORFUZ – IGUMENICE

Not included

 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • TAKSA LOKALE HOTEL 3* €3 DHOMA/NATE
 • TAKSA LOKALE HOTEL 4* €7 DHOMA/NATE
 • TAKSA LOKALE HOTEL 5* €10 DHOMA/NATE

Policies of KORFUZ, 3 DITË €135

Amenities of KORFUZ, 3 DITË €135

Guest Reviews (0 reviews)

KORFUZ, 3 DITË €135 Alanya, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo