ARLOARLO
Forgot password?

KROÇERA – EUROPA E VERIUT – KORRIK 2024

ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 1% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 12 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 01/07/2424 NE: 12/07/2424

KROÇERA – EUROPA E VERIUT – KORRIK 2024

Available Rooms

No Rooms Found
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
01.07.2024/12.07.2024 Off

EUROPA E VERIUT DUKE U NISUR NGA HAMBURG

Nisja :  01.07.204–12.07.2024    11Nete&12 Dite

ANIJA : MSC PREZIOSA 

 

11 Fakte magjepsëse për Evropën Veriore:
1. Pjesa më e madhe e tokës në Evropën Veriore është në fakt në rritje. 
2. Vija bregdetare e Norvegjisë do të rrethonte globin dy herë e gjysmë nëse do të shtrihej
3. Ishujt Faroe janë pjesë e Danimarkës—një lloj!
4. 75% e Finlandës është e mbuluar nga pyjet
5. Masa tokësore e Suedisë në fakt mbulohet nga 10% ujë
6. Suedia është shteti më i madh në Evropën Veriore
7. Norvegjia ka vetëm 3% tokë të punueshme
8. Fshatrat në Evropën Veriore kanë emrat më të shkurtër të vendeve
9. Nuk ka mushkonja në Islandë
10. Suedia është vendi më i populluar në Evropën Veriore
11. Njerëzit pinë më shumë kafe në Evropën Veriore se kudo tjetër në botë.

 

 

Akomodimi ne Krociere  MSC PREZIOSA   :

-Kabine e brendshme cmim duke filluar nga 2878 eur/cifiti

-Kabine e jashtme cmim duke filluar nga 3824 eur/cifti

-Kabine me ballkon  cmim duke filluar nga 5438 eur/cifti

-Suita   deluxe me pamje panoramike  cmim duke filluar nga   7534eur/cifti

 

E PËRFSHIRË NË ÇMIM
 • Kabina e përzgjedhur, ajër i kondicionuar, dollap, tualet privat me dush dhe/ose vaskë, TV, telefon, minibar dhe kasafortë
 • Pension i plotë (mëngjes – drekë – darkë – snacks)
 • Të gjitha aktivitetet argëtuese: lojëra, gara, konkurse, festa me tematikë dhe spektakle teatrale, akses në pishina, vaska
 • me hidromasazh, salla relaksi, aktivitete për fëmijët
 • Ujë, kafe dhe lëngje frutash të disponueshëm në dispenser në zonën e vetëshërbimit (buffet)
 • Mini club për fëmijët
 • Spektakle të ndryshme, stili Broadway
 • Akses në diskotekë dhe bare me muzikë live
 • Palestra Pishinat e hapura dhe të mbyllura
 • Akses në kazino

 

E PAPËRFSHIRË NË ÇMIM
 • Tarifa e Shërbimit (bakshishe)
 • Aksesi në internet
 • Pijet
 • Asistencë mjekësore
 • Restorantet e specialiteteve
 • Eskursione
 • Siguracioni
 • Transporti në portin e imbarkimit
 • Shpenzime personale
 • Gjithçka që nuk përmendet në ‘E përfshirë në çmim’, përveç rasteve kur është shkruar specifikisht në kontratë

Policies of KROÇERA – EUROPA E VERIUT – KORRIK 2024

Amenities of KROÇERA – EUROPA E VERIUT – KORRIK 2024

 • ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

KROÇERA – EUROPA E VERIUT – KORRIK 2024

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo