ARLOARLO
Forgot password?

La Blanche Island 5*,Bodrum

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 6% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 13 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 06/07/2424 NE: 13/07/2424

La Blanche Island 5*,Bodrum

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Bodrum
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
06.07.2024/13.07.2024 Off
Nisje ne 6 Korrik-13 Korrik 2024 7Nete&8Dite
Cmimi 1675 Eur/P
Koncepti ULTRA ALL INCLUSIVE


Përjetoni shërbim të klasit botëror në La Blanche Island Bodrum
I ndodhur në një zonë të izoluar në breg të detit të Guvercinlik,
 La Blanche Island - Ultra All Inclusive
 ofron një zonë plazhi privat, një pishinë të hapur dhe një park ujor.
 Objektet e gjera spa përmbajnë një sauna, 
palestër, hamami, një pishinë të brendshme dhe dhoma masazhi.
 WiFi është falas në vende publike.

Dhomat e dekoruara në mënyrë elegante në La Blanche Island - Ultra All Inclusive 
janë me ajër të kondicionuar
 dhe të izoluar nga zëri. Secili ka një minibar, TV me ekran të sheshtë me kanale
 satelitore dhe një kuti depozitash. 
Çdo dhomë ka gjithashtu një ballkon me pamje dhe mobilje në natyrë. 
Objektet e bërë çaj / kafe janë dhënë.

Mysafirët mund të shijojnë një sërë pjatash të kuzhinës turke dhe
 ndërkombëtare gjatë gjithë kohës në opsionet 
e shumta të ngrënies së këtij hoteli, duke përfshirë restorantin
 kryesor të shuplakës, 6 restorante a-la-carte, 
bar-rostiçeri dhe pastiçeri. Pije freskuese ofrohen gjatë gjithë 
ditës në baret e shumta.

Stafi argëtues organizon aktivitete të ndryshme gjatë ditës, 
duke përfshirë festa tematike, karaoke dhe muzikë live.
 Për mysafirët më të rinj, është në dispozicion një mini klub.
 Një sërë aktivitetesh mund të shijohen në vend,
 të tilla si bilardo, pingpong, shigjeta, zhytje dhe sporte ujore.

Free Parking në vend është e mundur. Stafi, i disponueshëm 24 orë në ditë,
 ndihmon me marrjen me qira të makinave
 dhe ofron informacione rreth atraksioneve lokale. Shërbimet e anijes në 
aeroport organizohen me një tarifë shtesë
 dhe Aeroporti Milas-Bodrum është 18 km nga La Blanche Island - Ultra All Inclusive.


Perfshihen:

-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per  7 nete&  8 dite  ULTRA ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

 

Policies of La Blanche Island 5*,Bodrum

Amenities of La Blanche Island 5*,Bodrum

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

La Blanche Island 5*,Bodrum Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo