ARLOARLO
Forgot password?

Labranda Mares 5*, Marmaris

ALL INCLUSIVE

Labranda Mares 5*, Marmaris

Available Rooms

Hotel
5 star
Turqi
Marmaris
Turkey
+355694050280
Icmeler Mah. Ataturk Cad. No:64 Mugla, 48720 Marmaris
1 nights

E vendosur pikërisht afër bregdetit, ky hotel ka një zonë private plazhi. Ajo ofron një pishinë, pa Wi-Fi dhe dhoma me ajër të kondicionuar me një TV satelitor.

Do dhomë në Hotel Mares përmban një zonë të shtrojë me një krevat divan. Të gjithë kanë një ballkon me pamje nga deti ose kopshti. Një kuti e sigurt për laptopë është gjithashtu standarde.

Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehen në stilin shuplakë në Restorant Yunus. Ju mund të provoni ushqime deti të freskëta në restorantin Meyhane. Kokteje të ndryshme janë shërbyer në Sultan Bar dhe bar pishinë.

Qendra spa përfshin një banjë turke, sauna dhe shërbime masazhesh. Ju mund të luani një lojë të pingpongut, shigjetat ose bilardo në Hotel Mares. Shesh lojërash për fëmijë është gjithashtu në dispozicion.

Policies of Labranda Mares 5*, Marmaris

Amenities of Labranda Mares 5*, Marmaris

 • AIR CONDITIONING
 • ALL INCLUSIVE
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Labranda Mares 5*, Marmaris Marmaris, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo