ARLOARLO
Forgot password?

Lago Hotel 5*

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 11% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 17 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 11/06/2424 NE: 17/06/2424

Lago Hotel 5*

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Antalya
11.06.2024/17.06.2024 Off
Nisja 11 Qershor 2024-17 Qershor 2024 7Dite 
Koncepti ULTRA ALL INCLUSIVE
Cmimi duke filluar nga 899 euro per person 


I vendosur në Side, 150 metra nga plazhi Titreyengol, Lago Hotel ofron akomodim me restorant,
parkim privat falas, një pishinë të jashtme sezonale dhe një palestër. 
Ndër objektet e ndryshme janë një bar, një sallë pritjeje e përbashkët, si dhe një kopsht. 
Akomodimi përmban një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët. 
Në resort çdo dhomë ka ajër të kondicionuar, një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me 
kanale satelitore, një kasafortë dhe një banjo private me dush, pantofla dhe tharëse flokësh.
Çdo dhomë vjen me një kazan, ndërsa disa dhoma këtu do t'ju ofrojnë një oborr spanjol dhe të 
tjera gjithashtu u ofrojnë mysafirëve pamje nga liqeni. Dhomat e hotelit Lago janë të pajisura
me çarçafë dhe peshqir. Lago Hotel ofron akomodim me 5 yje me hamami dhe shesh lojërash për fëmijë. 
Ju mund të luani pingpong
dhe shigjeta në vendpushim, dhe zona është e njohur për çiklizëm. Plazhi Sorgun është 1.2 km nga Lago Hotel,
 ndërsa Side Antique City është 6 km larg. Aeroporti më i afërt
është Antalia, 61 km nga akomodimi, dhe prona ofron një transferim me pagesë të aeroportit.


Perfshihen:


-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite  ULTRA ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota
 

Policies of Lago Hotel 5*

Amenities of Lago Hotel 5*

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Lago Hotel 5* Antalya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo