ARLOARLO
Forgot password?

LEFKADA 6 DITE

ZBRITJE 6% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 28 NENTOR PER PERIUDHEN NGA: 28/11/2323 NE: 28/11/2323

LEFKADA 6 DITE

Available Rooms

No Rooms Found
Apartment
Greqi
Lefkada
6 DITE Off

LEFKADA 6 DITE

QYTETET: LEFKADA, PARGA, JANINA!

DATAT E UDHETIMEVE :

GUSHT: 06-11, 13-18, 20-25                      €369  SUNRISE 3*  HB,  €399  TESORO 3* SUPERIOR     HB

GUSHT: 27-01 SHTATOR                               €369 SUNRISE 3*  HB,  €399 TESORO 3* SUPERIOR   HB

SHTATOR: 03-08                                         €335  SUNRISE 3*  HB ,  €359  TESORO 3* SUPERIOR    HB

HOTEL TESORO  3*S HB (mengjes+darke)

HOTEL SUNRISE 3*   HB (mengjes+darke)

**PER TE DY HOTELET DARKA DO TE KONSUMOHET TEK HOTEL TESORO, I CILI NDODHET 3 MINUTA DISTANCE ECJE NE KEMBE NGA HOTEL SUNRISE!!

Included

Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit

Transporti me automjet komod

Mëngjesi dhe darka

Akomodimi 5 nete në hotelet perkates.

Perdorim i pishines se jashtme

Not included

Siguracioni i shëndetit në udhëtim

Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Taksa lokale €1.5 per dhome hotel 3*

Taksa lokale €3 per dhome/nate hotel 4*

Lundrimi me Anije €35/person me dreke.

Party i darkes ne anije 15€/ Hyrja + 1 pije falas

Policies of LEFKADA 6 DITE

Amenities of LEFKADA 6 DITE

Guest Reviews (0 reviews)

LEFKADA 6 DITE Lefkada, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo