ARLOARLO
Forgot password?

MADRID & BARCELONE

ZBRITJE 18% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 22 MAJ PER PERIUDHEN NGA: 22/05/2424 NE: 22/05/2424

MADRID & BARCELONE

Available Rooms

No Rooms Found
Apartment
Abu Dhabi
Alanya
18-22 SHTATOR Off

MADRID& BARCELONE / TOUR 5 DITOR 

Gjate udhetimit do te vizitohen: Madrid, Toledo, Saragosa, Barcelonë

Ne cmim perfshihet: 

 • Akomodimi ne hotel : 2 Net në Madrid, 1 natë në Barcelonë dhe 1 natë në Saragosa. 
 • Koncepti Bed & Breakfast
  Fluturimi Direkt me avion Tiranë – Barcelonë dhe Madrid – Tiranë.
  Transfertat dhe Shëtitjet,
 • Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit
 • Siguracioni i shendetit ne udhetim

Policies of MADRID & BARCELONE

Amenities of MADRID & BARCELONE

Guest Reviews (0 reviews)

MADRID & BARCELONE Alanya, Abu Dhabi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo