ARLOARLO
Forgot password?

Splendid Conference and Spa Hotel-109 eur / person

Splendid Conference and Spa Hotel-109 eur / person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Mali i Zi
Budva
+355694050280
2 nights
St. Valentine Off

 

në cmim përfshihet:

1.Akomodimi në hotel 2 netë/3 ditë ne dhome me pamje nga deti

2.Mëngjeset dhe 1 darkë në restorantin Aziatik

3.Champagne dhe ëmbelsira në dhomë

4.Trajtim Rasul për 2 persona

5.Përdorimi i faciliteteve të hotelit

6.20% ulje në trajtimet SPA

7.Parkim dhe wifi falas

*

*

Policies of Splendid Conference and Spa Hotel-109 eur / person

Amenities of Splendid Conference and Spa Hotel-109 eur / person

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Splendid Conference and Spa Hotel-109 eur / person Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo