ARLOARLO
Forgot password?

Mandarin Resort & Spa 5*-Bodrum, Turqi

Mandarin Resort & Spa 5*-Bodrum, Turqi

Available Rooms

Hotel
5 star
Turqi
Bodrum
Cennet Koyu Comca Mevkii Göltürkbükü, 48400 Golturkbuku, Turkey
0684050282
1 nights
Nje nga resortet me te bukura Duke ofruar një zonë private plazhi, pishina të jashtme dhe të brendshme, Mandarin Oriental, Bodrum ndodhet në Golturkbuku. WiFi është në dispozicion te te gjithe mysafireve.

Akomodimi ofron ajër të kondicionuar, ballkon, tharese flokesh, 

Mëngjesi shërbehet çdo mëngjes në pronë. Një shumëllojshmëri e pjatave janë në dispozicion në restorant.

Prona ka qendër spa & Wellness, ku të ftuarit mund të pushojnë . Ekziston edhe klub për fëmijë. Argëtuese në mbrëmje të organizuar nga një staf profesional.

Milas-Bodrum Aeroporti është 45.7 km larg nga prona.

Policies of Mandarin Resort & Spa 5*-Bodrum, Turqi

Amenities of Mandarin Resort & Spa 5*-Bodrum, Turqi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Mandarin Resort & Spa 5*-Bodrum, Turqi Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo