ARLOARLO
Forgot password?

Marti Resort 5*-Marmaris, Turqi

ALL INCLUSIVE

Marti Resort 5*-Marmaris, Turqi

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Turqi
Marmaris
Kumluörencik Mevkii. Marmaris, 48720 Marmaris, Turkey
0684050282
1 nights
Me pamje nga Gjiri Icmeler, ky vendpushim me 5 yje ofron dhoma dhe një ballkon privat. Objektet përfshijnë 2 zona të mëdha pishine, një plazh privat dhe një klub shëndetësor.

Dhomat me ajër të kondicionuar në Marti Resort de Luxe Hotel shfaqin një brendshme moderne të zbukuruar. Të gjitha dhomat kanë një TV Lcd me kanale satelitore, një minibar dhe një banjo suite.

Mysafirët mund të marrin një masazh relaksues në klubin shëndetësor, i cili gjithashtu përmban një sauna, një banjë turke dhe një palestër. Fëmijët mund të argëtohen në klubin e fëmijëve.

Marti Resort ofron  Kuzhinë tradicionale turke, mëngjes dhe darkë, Mesdhetare dhe botërore në 4 bare ofrojnë pije freskuese, ushqime dhe muzikë live.

Natën turke, mesdhetare dhe latine tre herë në javë.

Qendra e qytetit Icmeler është një 10-minuta në këmbë nga Marti Resort , dhe Marmaris është një makinë 15-minuta nga turistik. 
Parkim eshte falas.

Policies of Marti Resort 5*-Marmaris, Turqi

Amenities of Marti Resort 5*-Marmaris, Turqi

 • AIR CONDITIONING
 • ALL INCLUSIVE
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Marti Resort 5*-Marmaris, Turqi Marmaris, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo