ARLOARLO
Forgot password?

MILANO DHE LIQENET COMO, GARDA, MAGGIORE 4 DITE 359Euro/person

MILANO DHE LIQENET COMO, GARDA, MAGGIORE 4 DITE 359Euro/person

Available Rooms

No Rooms Found
ITALI Off

MILANO DHE LIQENET COMO, GARDA, MAGGIORE 
Nisja: 12-03-2023

Cmimi  përfshin:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në cmim nuk janë përfshirë:
• Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
• Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Policies of MILANO DHE LIQENET COMO, GARDA, MAGGIORE 4 DITE 359Euro/person

Amenities of MILANO DHE LIQENET COMO, GARDA, MAGGIORE 4 DITE 359Euro/person

Guest Reviews (0 reviews)

MILANO DHE LIQENET COMO, GARDA, MAGGIORE 4 DITE 359Euro/person

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo