ARLOARLO
Forgot password?

MILANO & LIQENET COMO, GARDA & MAGGIORE

ZBRITJE 22% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 30 NENTOR PER PERIUDHEN NGA: 30/11/2323 NE: 30/11/2323

MILANO & LIQENET COMO, GARDA & MAGGIORE

Available Rooms

No Rooms Found
Apartment
Abu Dhabi
Alanya
22-25 SHTATOR Off

MILANO & LIQENET COMO, GARDA & MAGGIORE/ TOUR 4 DITOR 

 Milano, Limone sul Garda, Riva del Garda, Malcesine, Garda, Sirmione, Lecco, Bellagio, Como, Tremeso, Mannagio, Lugano, Locarno, Cannobio, Verbania.

Ne cmim perfshihen: 

 • Akomodimi ne hotel : 2 nete në Milano, 1 natë në Lugano
 • Kncepti Bed & Breakfast
 • Fluturimi Tiranë – Mialno – Tiranë.
 • Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus.
 • Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
 • Sigurimi i shendetit ne udhetim

Policies of MILANO & LIQENET COMO, GARDA & MAGGIORE

Amenities of MILANO & LIQENET COMO, GARDA & MAGGIORE

Guest Reviews (0 reviews)

MILANO & LIQENET COMO, GARDA & MAGGIORE Alanya, Abu Dhabi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo