ARLOARLO
Forgot password?

Monte Casa SPA & Wellness 4*- Petrovac, Mali i Zi

BED AND BREAKFAST

Monte Casa SPA & Wellness 4*- Petrovac, Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
4 star
Mali i Zi
Budva
Obala b.b., 85330 Petrovac na Moru, Montenegro
00355684050282
1 nights

Hoteli Monte Casa i arreduar  në mënyrë luksoze në Petrovac në bregdetin e Malit të Zi ofron strehim të mobiluar jashtëzakonisht të dekoruar me dashuri.

Kompleksi është vetëm disa metra larg detit në Gjirin piktoresk të Petrovacit, duke ofruar një qendër Wellness ku të mund të pushoni dhe të shijoni dhoma masazhesh, pajisje palestër, një banjë me avull  dhe një plazh të mahnitshëm.

Qendra spa e Monte Casa Hotel ofron trajtime relaksuese dhe bukurie të kryera nga terapistë shumë të aftë, dhe qendra Wellness ofron trajtime për të rigjallëruar trupin, mendjen dhe shpirtin tuaj.

Bar i hollit të hotelit është një vend komod për takime ose thjesht lëshohem ndërsa pi një koktej.

Policies of Monte Casa SPA & Wellness 4*- Petrovac, Mali i Zi

Amenities of Monte Casa SPA & Wellness 4*- Petrovac, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Monte Casa SPA & Wellness 4*- Petrovac, Mali i Zi Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo