ARLOARLO
Forgot password?

MY ELLA BODRUM RESORT & SPA

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 3% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 10 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 03/07/2424 NE: 10/07/2424

MY ELLA BODRUM RESORT & SPA

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Stamboll
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
03.07.2024/10.07.2024 Off

Nisja  3 Korrik 2024-10 Korrik 2024  7 Nete&8 Dite

Koncepti ULTRA ALL INCLUSIVE

Cmimi duke nisur nga 1070 euro /p.

 

Merrni trajtimin e të famshëmve me shërbim të klasit botëror 
në My Ella Bodrum Resort & Spa
Me pamje nga plazhi, My Ella Bodrum Resort & Spa ofron akomodim 
me 5 yje në Mugla dhe përmban një restorant,
 pishinë të hapur dhe palestër. Ndër objektet e ndryshme janë
 një bar dhe një zonë plazhi privat. 
Akomodimi ofron një tavolinë para 24 orësh, një klub për
 fëmijë dhe ruajtje bagazhesh për mysafirët.

Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një gardërobë. 
Në My Ella Bodrum Resort & Spa çdo dhomë vjen 
me një banjo të përbashkët me tharëse flokësh dhe tualetin falas.


Në My Ella Bodrum Resort & Spa, të ftuarit janë të mirëpritur 
të përfitojnë nga një sauna dhe një banjë turke. 
Ju mund të luani pingpong dhe shigjeta në hotel, dhe makina 
me qira është në dispozicion.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti Dalaman, 85 km nga
 My Ella Bodrum Resort & Spa.

Perfshihen:

-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per  7 nete&  8 dite ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

 

Policies of MY ELLA BODRUM RESORT & SPA

Amenities of MY ELLA BODRUM RESORT & SPA

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

MY ELLA BODRUM RESORT & SPA Stamboll, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo