ARLOARLO
Forgot password?

MYNIH – SHTUTGART – NUREMBERG 4 DITE 329 Euro/person

MYNIH – SHTUTGART – NUREMBERG 4 DITE 329 Euro/person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
Gjermani
Mynih
Abdyl Frasheri, Pallati i ri "De Rada" nr. 3/3
0684050283
Germany Off

Munih- Shtutgart-Nuremburg 4Dite

Nisja: 17-03-2023

Çmimi përfshin:

1.Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
• Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
• Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Policies of MYNIH – SHTUTGART – NUREMBERG 4 DITE 329 Euro/person

Amenities of MYNIH – SHTUTGART – NUREMBERG 4 DITE 329 Euro/person

Guest Reviews (0 reviews)

MYNIH – SHTUTGART – NUREMBERG 4 DITE 329 Euro/person Mynih, Gjermani

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo