ARLOARLO
Forgot password?

NH Collection Dubai The Palm

BED AND BREAKFAST
ZBRITJE 1% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 04 DHJETOR PER PERIUDHEN NGA: 04/12/2323 NE: 04/12/2323

NH Collection Dubai The Palm

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Dubai
1 - 6 MARS Off

NH Collection Dubai The Palm

 

Data e Nisjes:
1/03/2023 – 6/03/2023

Akomodimi ne Standard Room
Koncepti: Bed & Breakfast

Cmimi per person= 780 Euro/Person
Cmimi per krevat extra ne dhome dyshe = 750 euro
Cmimi extra per femije nge 0-2 vjec = 105 euro/person
Cmimi extra per femije nga 2-11.99 vjec = 667 euro
Maksimumi dy te rritur dhe 1 femije ose 3 te rritur

Ne cmim perfshihet:
* TIA – AUH – Bileta ne klasin ekonomik TIA vetëm me bagazh dore të Wizz Air
Shënim: Ne Bilete nuk eshte i përfshir Shërbimi i vaktit gjatë fluturimit
5W 7092 TIA AUH 17:30 – 01:40+1
5W 7091 AUH TIA 14:05 – 16:55
* Transferta në Aeroportin e Abu Dhabit- Hotel – Aeroport
* Akomodimi në hotel
* Nje dite city tour ne gjuhen angleze

Ne cmim nuk perfshihen:
*Tarifa për vizë në Dubai 89Euro (Pasaporta duhet te kete të paktën 6 muaj vlefshmëri)
*Çdo shërbim që nuk është i përfshirë në program
*Dreka dhe darka nuk perfshihen ne program
* Ture shtesë
*Shpenzimet extra ne hotel dhe shpenzimet extra personale
*Sigurime të detyrueshme për Covid-19 në Dubai
*City Taxes

Policies of NH Collection Dubai The Palm

Amenities of NH Collection Dubai The Palm

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

NH Collection Dubai The Palm Dubai

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo