ARLOARLO
Forgot password?

Nirvana Cosmopolitan 5*

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 11% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 17 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 11/06/2424 NE: 17/06/2424

Nirvana Cosmopolitan 5*

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Antalya
11.06.2024/17.06.2024 Off
Nisja 11 Qershor 2024-17 Qershor 2024 7Dite 
Koncepti ULTRA ALL INCLUSIVE
Cmimi duke filluar nga 1050 euro per person 
 Akomodimi ne hotel per femijet falas (0-12.99vjec)Ky resort plazhi në formë U-ja ka një dizajn të sofistikuar dhe minimalist. 
Të gjitha dhomat kanë një ballkon me pamje nga deti Mesdhe dhe plazhi privat,
 me një sipërfaqe prej 27 hektarësh. Aeroporti i Antalias është vetëm 10 km larg.
Dhomat ofrojnë dekorim ultra-modern dhe ndriçim ambienti. Secili është i pajisur me 
një kolltuk lëkure dhe një TV satelitor të sheshtë. Minibari mbushet çdo ditë.
Nirvana Cosmopolitan ka skelën e vet që shtrihet nga plazhi privat deri në Detin Mesdhe.
Ekziston edhe një bar i strehuar në plazh me divane sallonesh ku mysafirët mund të pushojnë me një pije.
Nirvana Cosmopolitan ka fusha sportive për futboll, tenis dhe mini golf.
Përndryshe, mysafirët mund të kërkojnë relaksim në spa-në e hotelit me shërbim të plotë, të kompletuar 
me vaskë të nxehtë, sauna dhe hamami.
Opsionet e ngrënies à la carte të hotelit përfshijnë restorante mesdhetare, latine dhe orientale.


Perfshihen:


-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite ULTRA   ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

Policies of Nirvana Cosmopolitan 5*

Amenities of Nirvana Cosmopolitan 5*

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Nirvana Cosmopolitan 5* Antalya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo