ARLOARLO
Forgot password?

Oferta e Vjeshtes ne Splendid Conference & Spa

BED AND BREAKFAST

Oferta e Vjeshtes ne Splendid Conference & Spa

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Mali i Zi
Budva
+355694050280

*Nga e djela në te enjte :

cmimi: 80 eur / person me mëngjes
cmimi: 120 eur / person me mëngjes dhe darkë

*Paketa e fundjavës

cmimi: 96 eur / person me mëngjes
cmimi: 136 eur / person me mëngjes dhe darkë

Oferta e vlefshme për periudhën 01 tetor-22 dhjetor

Në cmim përfshihet:
✅Akomodimi ne hotel 2 netë / 3 ditë
✅Koncepti perkates
✅Përdorim falas i pishinës së brëndshme , sauna , lounge, fittness
✅20% ulje ne trajtimet Spa
✅Early check in/ late ch

Policies of Oferta e Vjeshtes ne Splendid Conference & Spa

Amenities of Oferta e Vjeshtes ne Splendid Conference & Spa

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Oferta e Vjeshtes ne Splendid Conference & Spa Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo