ARLOARLO
Forgot password?

One&Only Portonovi 5*

One&Only Portonovi 5*

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Mali i Zi
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282

One&Only Portonovi
E vendosur në Herceg-Novi, 600 metra nga plazhi Denovici, One&Only Portonovi ofron akomodim me një restorant,
 parkim privat falas, biçikleta falas dhe një kopsht. Ndër objektet e ndryshme janë një tarracë, një bar, 
si dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, transferta në aeroport, 
shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën.Mëngjesi i përditshëm ofron shuplakë, à la carte ose opsione kontinentale.

One&Only Portonovic ofron strehim me 5 yje me vaskë të nxehtë dhe pishinë të brendshme. 
Zona është e njohur për shëtitje dhe çiklizëm, dhe makina me qira është në dispozicion në strehim.

Plazhi Kumbor është 1.3 km nga One&Only Portonovic, ndërsa Plazhi Baosici është 2.2 km larg. 
Aeroporti më i afërt është Aeroporti Tivat, 17 km nga vendpushimi.

I pozicionuar vetëm jashtë bregdetit të hapur të Adriatikut, në hyrjen elegante të Gjirit të Boka në Herceg Novi, 
One&Only Portonovi është xhevahiri i rivierës së re të lulëzuar të Malit të Zi. Gëzohuni me plazhet e pacenuara,
lundrimin e njomur nga dielli dhe ecjen në pyll. Ecni nëpër rrugët me kalldrëm dhe kishat e mbushura me afreske
të qyteteve fqinje mesjetare si Perast dhe Kotor. Aty ku kultura takohet me bukurinë natyrore, 
magjepsjen dhe aventurën, ju mund të përjetoni gjërat më unike për të bërë në Mal të Zi.
Zbuloni frymëzimin pas arkitekturës dhe dizajnit mahnitës të One&Only Portonovi, pallati  në buzë të Gjirit Boka.
 Joshja gjatë gjithë vitit vjen me mirësjellje të arteve lokale, zjarrit të zhurmshëm dhe një gamë qetësuese ngjyrash
 që i bën jehonë rrethinave  natyrore.
 

Policies of One&Only Portonovi 5*

Amenities of One&Only Portonovi 5*

Guest Reviews (0 reviews)

One&Only Portonovi 5* Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo