ARLOARLO
Forgot password?

Orange County Resort Hotel, Kemer

ULTRA ALL INCLUSIVE

Orange County Resort Hotel, Kemer

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Kemer

 

 

Orange County Resort Hotel është një kompleks luksoz i ndërtuar në një vendndodhje të bukur bregdetare në Kemer,

një destinacion popullor turistik në Rivieren turke.

E stiluar në arkitekturën e shekullit të 16-të të Amsterdamit, kjo pronë moderne gjithëpërfshirëse përmban një 
plazh privat përgjatë Mesdheut dhe një bankinë private. 
Ka 2 pishina të jashtme dhe 1 pishinë të brendshme. 
Gatimi me show, kuzhina ndërkombëtare dhe shijet turke janë pjesë e ofertës së ngrënies.
Animacioni gjatë ditës dhe argëtimi në mbrëmje ofrohen në zonën e pishinës 5000 m² dhe në bankinë. 
Mysafirët e Orange County Kemer Family Concept mund të shijojnë pishinën e cekët, rrëshqitjet e ujit.
Spa-ja e Orange County Kemer Family Concept ka një atmosferë të ngjashme me tempullin dhe një koncept oriental.
 Ai përfshin një banjë tradicionale turke, disa dhoma masazhi dhe palestër.
Mysafirët mund të hanë drekë me ushqime mesdhetare, italiane, aziatike dhe turke dhe të hanë një mëngjes në 
 me ushqime tradicionale turke. 
Restorant De Wereld ofron ushqime në stilin e shuplakës. 
Në vend ka një restorant à la carte që ofron kuzhinë ndërkombëtare, të cilën mund ta përfitoni me një pagesë shtesë.
Dhomat e Orange County ofrojnë pamje mbi resortin, Gjirin e Antalias dhe malet e Demit. Mobilje bashkëkohore dhe piktura
 flamande janë paraqitur në çdo dhomë.
Hotel Orange County Kemer Family Concept është 5 minuta në këmbë nga qendra e qytetit të Kemerit
 dhe rreth 60 km nga Antalia.

                                          

Policies of Orange County Resort Hotel, Kemer

Amenities of Orange County Resort Hotel, Kemer

 • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Orange County Resort Hotel, Kemer Kemer, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo