ARLOARLO
Forgot password?

Palm Beach Island Resort & Spa- 1510 eur/person

ALL INCLUSIVE

Palm Beach Island Resort & Spa- 1510 eur/person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Maldive
abdyl frasheri
+355694050280

🏝Maldivet-Destinacioni ku gjithmone do te doni te riktheheni! 😍

Datat e udhëtimit: 24-30 Nëntor.

Në çmime përfshihet:

✅Bileta e avionit me valixhe të përfshirë,
✅Transferte private aeroport-resort -aeroport,
✅Akomodimi në hotel,
✅Koncepti All inclusive,
✅Siguracioni i shendetit ne udhetim.

Për Ofertat dhe detaje klikoni në udheto.com.al ose na kontaktoni në: +355694050280, +355684050283, +355694050282.

Policies of Palm Beach Island Resort & Spa- 1510 eur/person

Amenities of Palm Beach Island Resort & Spa- 1510 eur/person

 • AIR CONDITIONING
 • ALL INCLUSIVE
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Palm Beach Island Resort & Spa- 1510 eur/person Maldive

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo