ARLOARLO
Forgot password?

Palmon Bay Hotel & Spa 4* – Herceg-Novi,Mali i Zi

Palmon Bay Hotel & Spa 4* – Herceg-Novi,Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
4 star
Mali i Zi
Tivat

Palmon Bay Hotel & Spa  me një pishinë dhe pamje nga  Deti Adriatik, ka një plazh privat me cadra  dielli. Të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar përfshijnë një ballkon të mobiluar me pamje nga hyrja e Gjirit të Boka Kotorska dhe një TV me ekran të sheshtë.. Pajisjet shtesë në dhomë përfshijnë një mini bar dhe një kuti sigurie.  Qëndra Wellness përfshin sauna finlandeze dhe infra të kuqe, një vaskë të nxehtë dhe një hamami. Trajtime të ndryshme masazhesh mund të organizohen në Palmon Bay Hotel & Spa.

Aeroporti Tivat është 25 km larg dhe Aeroporti Dubrovnik është 30 km nga prona. 

Ofrohet parkim falas.

Policies of Palmon Bay Hotel & Spa 4* – Herceg-Novi,Mali i Zi

Amenities of Palmon Bay Hotel & Spa 4* – Herceg-Novi,Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Palmon Bay Hotel & Spa 4* – Herceg-Novi,Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo