ARLOARLO
Forgot password?

Parga Beach Hotel 4* – Parga

Parga Beach Hotel 4* – Parga

Available Rooms

Supreme Room Partial Sea View

Max Guests:
3
Max Kids:
2
Board:

Room size

35 m²

View:

 •  View

Room facilities: ​

 •  Air conditioning
 •  Electric kettle
 •  Flat-screen TV
 •  Balcony
 •  Terrace

Smoking: ​

No smoking

Parking: ​

 Free private parking is possible at a location nearby (reservation is not needed).

Deluxe Room Garden / Pool View

Max Guests:
3
Max Kids:
2
Board:

Room size

35 m²

Large, stylishly decorated room with seating area with sofa. Features a patio, TV and air conditioning. A pillow menu is available.

In your private bathroom:

 •  Free toiletries
 •  Toilet
 •  Bath or Shower
 •  Towels
 •  Slippers
 •  Hairdryer
 •  Toilet paper

View:

 •  Garden view

Room facilities: ​

 •  Linen
 •  Extra Long Beds (> 2 metres)
 •  Wardrobe or closet
 •  Minibar
 •  Air conditioning
 •  Safety Deposit Box
 •  Tile/Marble floor
 •  Soundproofing
 •  Private entrance
 •  Mosquito net
 •  Interconnected room(s) available
 •  Heating
 •  Laptop safe
 •  Electric kettle
 •  Desk
 •  Seating Area
 •  TV
 •  Telephone
 •  Satellite Channels
 •  Flat-screen TV
 •  Balcony
 •  Terrace
 •  Socket near the bed
 •  Wake-up service

Smoking: ​

No smoking

Parking: ​

 Free private parking is possible at a location nearby (reservation is not needed).
Hotel
4 star
Greqi
Parga
Chrisogiali Beach, Parga, 46100, Greece
+355694050280
3 nights

I vendosur në mes të pemëve dhe luleve të ullirit, Parga Beach Resort me 4 yje është e drejtë në bregdet vetëm 850 m nga qendra e qytetit piktoresk Parga. Ajo ofron loungers dielli, një restorant në plazh dhe kafene, aktivitete sportive dhe dhoma elegant. Njësitë e bollshme janë me ajër të kondicionuar dhe ofrojnë WiFi falas dhe një TV LCD. Secila është zbukuruar në mënyrë elegante me mobilje klasike, dyshekë ortopedikë dhe ngjyra tokësore. Të gjitha njësitë ofrojnë një ballkon apo tarracë me pamje nga deti Jon ose kopshti. Një mëngjes i pasur me produkte vendore shërbehet në dhomën e ngrënies. Duke ofruar pamje në detin Jon dhe kështjellën e Pargës, restoranti grek shërben peshk të freskët dhe pjata lokale. Aromat ndërkombëtare dhe kuzhina e fuzionit grek propozohen në restorantin e hotelit. Mysafirët mund të pushojnë në banjat e diellit nga pishina ose të argëtohen në shkollën pranë sporteve të ujit. Një shesh lojrash është në dispozicion në kopsht. Një jaht luksoz i përshtatshëm për 10 persona është gjithashtu në dispozicion.

Policies of Parga Beach Hotel 4* – Parga

Amenities of Parga Beach Hotel 4* – Parga

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Parga Beach Hotel 4* – Parga Parga, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo