ARLOARLO
Forgot password?

Paris, France

BED AND BREAKFAST
ZBRITJE 21% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 23 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 21/06/2424 NE: 23/06/2424

Paris, France

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
France
Paris
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
21.06.2024/23.06.2024 Off

Nisja ne date 21 Qershor 2024- 23 Qershor 2024

Cmimi duke nisur per 285 Eur/P

10 vendet që duhet vizituar në Paris për të rënë në dashuri me qytetin

Parisi është një qytet i ëndrrave për shumë njerëz dhe vendi më i zakonshëm

për të zhvilluar disa ditë vizite duke u kthyer pas në histori.

Nëse do të duhej të zgjidhnit dhjetë vende, këtu janë ato që ju rekomandojmë të vizitoni në Paris.

Shkoni atje dhe bini në dashuri me qytetin.

1.Kulla e Eiffel

2.Katedralja Notre Dame 

3.Muzeu i Luvrit

4.Champs Elysées / Arc of Triumph

5.Lundrimi në lumin Sena

6.Montmartre

7.Pallati i Versajës

8.The Latin Quarter – Parku i Luxembourgut

9.Moulin Rouge

10.Disneyland Paris

Në çmim përfshihet
✅Bileta e avionit vajtje-ardhje
✅Akomodim në hotel
✅Mëngjesi në hotel
✅Siguracioni në udhëtim

Policies of Paris, France

Amenities of Paris, France

  • BED AND BREAKFAST

Guest Reviews (0 reviews)

Paris, France Paris, France

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo