ARLOARLO
Forgot password?

Park Hotel 4* – Makarska,Kroaci

Park Hotel 4* – Makarska,Kroaci

Available Rooms

Hotel
4 star
Kroaci
Makarska
Ul. Kralja Petra Krešimira IV, 21300, Makarska, Kroaci
1 nights

I pozicionuar  pranë plazhit, Hotel Park Makarska ofron një pishinë të hapur, tarrace ,  à-la-carte me guzhinat  nderkombetare.

Qendra Spa dhe Wellness e hotelit , sauna dhe palestër, si dhe një pishinë e brendeshme .

Dhomat te gjitha jane   mobiluar ne menyre  moderne , ashensor xhami që ofron pamje panoramike te detit.

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe të vijë me një TV satelitor me ekran të sheshtë dhe një minibar.

 

Me pamje nga deti, tarraca e hotelit shtrihet në lokalin e pronës, ku të ftuarit mund të shijojnë lëngje të shtrydhur fllad, kokteje të ndryshme dhe ëmbëlsirat shtëpiake.

Suvenire dhe dhurata mund të blihen në dyqanet e dhuratave në vend.

Sporte të ndryshme mund të shijohen në Makarska dhe zonën përreth, duke përfshirë  ecje  dhe zhytje ne skuba, si dhe surfime dhe paragliding.

 

Aeroporti i Splitit është 75 km nga Hotel Makarska Hotel.

Policies of Park Hotel 4* – Makarska,Kroaci

Amenities of Park Hotel 4* – Makarska,Kroaci

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Park Hotel 4* – Makarska,Kroaci Makarska, Kroaci

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo