ARLOARLO
Forgot password?

Park Lakeside Hotel 4*-Ohrid, Maqedoni

Park Lakeside Hotel 4*-Ohrid, Maqedoni

Available Rooms

Hotel
4 star
Maqedoni
Ohrid
Naum Ohridski no. 10A, 6000 Ohrid, North Macedonia
00355684050282
1 nights
Duke ofruar një pishinë ne natyre dhe pamje nga malet, hoteli Park Lakeside ndodhet në Ohër, 2.8 km nga Teatri antik i Ohrit. Hoteli ka një tarracë me pamje fantastike nga liqeni, dhe të ftuarit mund te gezojne nje vakt ne restorant ose një pije në bar.

Cdo dhome perfshin nje TV me ekran Lcd dhe kanale satelitore, tharese flokesh . Të gjitha dhomat janë të arreduara me stil modern dhe klasik . Policies of Park Lakeside Hotel 4*-Ohrid, Maqedoni

Amenities of Park Lakeside Hotel 4*-Ohrid, Maqedoni

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Park Lakeside Hotel 4*-Ohrid, Maqedoni Ohrid, Maqedoni

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo