ARLOARLO
Forgot password?

Perre La Mer Hotel Resort & Spa, Kemer

Perre La Mer Hotel Resort & Spa, Kemer

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
KEMER
Alanya

 Perre La Mer Hotel Resort & Spa

Akomodimi 6Nete&Dite ALL INCLUSIVE

Në hotelin  Perre La Mer, i vendosur në parajsën unike të göynük, me pamje nga malet dhe deti i Antalias, në Detin Mesdhe,
 do të keni një përvojë unike pushimi me dhoma që ofrojnë rehati dhe komoditet të shkëlqyeshëm.
Resort i njohur për pamjen e bukur bregdetare dhe shërbimet e mrekullueshme të spa-së.
 Ofrojnë klas të lartë dhe një gamë të gjerë aktivitetesh për të qëndruar të zënë dhe të relaksuar gjatë qëndrimit tuaj.

👉📞 Për Ofertat dhe detaje klikoni në udheto.com.al ose na kontaktoni në:

📲+355694050280,
📲+355684050282,
📲+355694050282.

Policies of Perre La Mer Hotel Resort & Spa, Kemer

Amenities of Perre La Mer Hotel Resort & Spa, Kemer

Guest Reviews (0 reviews)

Perre La Mer Hotel Resort & Spa, Kemer Alanya, KEMER

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo