ARLOARLO
Forgot password?

PLAZH NE HALKIDIKI €149

BED AND BREAKFAST
ZBRITJE 7% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 09 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 07/06/2424 NE: 09/06/2424

PLAZH NE HALKIDIKI €149

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
3 star
Greqi
Halkidiki
07.06.2024/09.06.2024 Off

 Nisja ne  7-9 QERSHOR  2024  – €149 / PERSONI   

Koncepti   BB 

SUN HOTEL 3*

 

Program

1.TRANSFERTA TIRANE – HOTEL

Nisja nga Tirana ne oren 23:50 te nates 1 dite para dates se nisjes.

Nisja nga Durresi ne oren 23:00 te nates 1 dite para dates se nisjes.

Vazhdimi i udhetimit per ne token Greke nepermjet doganes se Kapshtice. Ndalesa te shkrutra gjate rruges per kafe .

Mberritja rreth drekes ne hotel ne Halkidiki .Check-in do te behet ne oren 13:00 – 14:00 dhe deri ne ate ore mund te shfrytezoni pishinen ose plazhin prane hotelit.

Konsumimi i darkes ne restorantet prane hoteleve.

 

2.SHETITJE ME ANIJE ( OPSIONALE )

Mengjesi ne hotel . Opsionale shetitje me anije Toroneos per vizite ne zonen e Sithonias ( gishti i dyte i Halkidikis) Extra per anijen , 30 euro/personi .

Kjo shetitje e mbrekullueshme zgjat 6 – 7 ore . Kthimi ne hotel. Me pas shetitje ne mbremje ne zonen e Pefkohorit

( Fshati Turistik me i madh i Halkidikis ne te cilne ndhodhen Tavernat ,Clubet ). Kush nuk deshiron qe te beje shetitje me anije mund te beje plazh prane hotelit.

 

3.SELANIK – TIRANE

 

Mengjesi ne hotel . Check out ne oren 10:00.

Nisemi drejt Selanikut. Vizite ne Selanik rreth 2 ore.Vazhdojme nisjen per ne Tirane ne oren 14:30. Mberritja ne Tirane ne darke.

Fundi i sherbimit tone .

 

Included

 • Mëngjesi
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Akomodim në hotel
 • Transporti
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim

Not included

 

 • Lundrimi me Anije €35/person.
 • Dreka dhe darka

 

 

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-9.99 VJEC, NËSE NJE FEMIJE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50  % ZBRITJE
• MBI 10 VJEC PAGUAN SI I RRITUR
SHENIM
►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR DHE ANASJELLTAS.

►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 7 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME NE RAST ANULLIMI NGA KLIENTI.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.

►PASAPORTA DUHET TE KETE MINIMALISHT 6 MUAJ VLEFSHMERI NE MOMENTIN QE NISENI NE UDHETIM.

 CMIMET E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE. PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.

 

 

Policies of PLAZH NE HALKIDIKI €149

Amenities of PLAZH NE HALKIDIKI €149

 • BED AND BREAKFAST

Guest Reviews (0 reviews)

PLAZH NE HALKIDIKI €149 Halkidiki, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo