ARLOARLO
Forgot password?

PUSHIME ALL INCLUSIVE NE KORFUZ

ZBRITJE 5% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 30 NENTOR PER PERIUDHEN NGA: 30/11/2323 NE: 30/11/2323

PUSHIME ALL INCLUSIVE NE KORFUZ

Available Rooms

No Rooms Found
Apartment
Greqi
Alanya
5 DITE Off

PUSHIME NE KORFUZ

NISJA CDO TE MARTE DHE TE PREMTE  GJATE MUAJIT GUSHT DHE SHTATOR

 • Hotel  POTAMAKI 3* BB –  Duke filluar nga 225 EURO
 • Hotel DASSIA HOLIDAY CLUB 3* AL – Duke filluar nga 362 EURO
 • Hotel CORFU BELVEDERE 3* AL -Duke filluar nga 430 EURO
 • Hotel LOUIS IONIAN SUN 4* AL – Duke filluar nga 571 EURO
 • Hotel KERKYRA BLU AND SPA 5* AL – Duke filluar nga 855 euro

CMIMI PERFSHIN:

 • Akomodimi ne hotel 4 NETE /5 DITE
 • Koncepti BB ( me mengjes ) ose AL ( All Inclusive ne Hotel me Mengjes, Dreka, Darka dhe Pije )
 • Transporti me traget dhe autobus
 • Siguracioni i shendetit ne udhetim

Policies of PUSHIME ALL INCLUSIVE NE KORFUZ

Amenities of PUSHIME ALL INCLUSIVE NE KORFUZ

Guest Reviews (0 reviews)

PUSHIME ALL INCLUSIVE NE KORFUZ Alanya, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo