ARLOARLO
Forgot password?

PLAZH NE MALIN E ZI 5 DITE

PLAZH NE MALIN E ZI 5 DITE

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
Mali i Zi
Ulqin
HOTEL LAGUNA ULQIN 4* ( MENGJES + DARKE ).
SHEZLLONAT E PERFSHIRE NE CMIM.

DATAT E UDHETIMIT:

QERSHOR: 17-21, 21-25, 25-29 – 275

29 QERSHOR-03 KORRIK – 295

KORRIK: 03-07, 07-11, 11-15 – 315

KORRIK: 15-19, 19-23, 23-27, 27-31 – €335

31 KORRIK-04 GUSHT. €335

GUSHT: 4-8, 8-12, 12-16, 16-20, 20-24, 24-28 – €335

28 GUSHT-1 SHTATOR – €295

01-05 SHTATOR : 275

Plazh ne Mal te ZI – Pushime verore – Pakete Turistike

 


Program

 • DITA E PARE

  -Nisja nga Tirana ne oren 07:00.

  Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.
  Vazhdojme rrugen drejt Ulqinit. Akomodimi ne hotel dhe me pas kohe e lire per plazh ne ” Plazhin e madh te Ulqinit ” 5 min distance nga hoteli. Konsumimi i darkes ne hotel. Mbremja e lire.

   

  DITA E DYTE

  Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit ” Opsionale ” eksursion ne plazhin e: JAZZ BEACH ne Budva ( EXTRA 10 EURO PERSONI ). Minimumi i pjesmarresve per ket e shetitje eshte 20 persona. Plazh deri rreth ores 15.00. Kthimi ne hotel pasdite. Konsumimi i darkes ne hotel. Pas konsumimit te darkes  shetitje ne qender te Ulqinit ( Transferta e perfshire ) nen sugjerimet e guides mund te frekuentoni jeten e nates. Qendrim deri ne oren 23:00.

   

  DITA E TRETE.

  Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit plazh ne ” Plazhin e Vogel” ne Ulqin ose ne ” Plazhin e Madh ” prane hotelit.

  Konsumimi i darkes ne hotel. Mbremja e lire.

   

  DITA E KATERT

  Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit plazh ne ” Plazhin e Madh ” prane hotelit.

  Konsumimi i darkes ne hotel. Mbremja e lire.

   

  DITA E PESTE

  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ada Bojana rreth 1 ore per kafe. Vazhdimi i udhetimit drejt Shkodres. Konsumimi i drekes te ura e Bunes. Kthimi drejt Tiranes pas konsumimit te drekes.

  Mberritja ne Tirane ne mbremje rreth ores 19:00-20:00.

   

  SHENIME

   

  ►Sugjerim:

  NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE.

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
  0 – 2.99 VJEC (FALAS)
  3 – 10.99 (35 % DISCOUNT)

  12 VJEC DHE SIPER  – PAGESE E PLOTE

  SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 10 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3-5 DITË PARA DHE RIMBURSOHET 100%.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME NE RAST ANULLIMI NGA KLIENTI.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER MBERRITJEN NE DESTINACION APO NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE APO FORCA TE NDRYSHME MADHORE .
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

  ► DREJT MALIT TE ZI LEJOHET KALIMI VETEM ME KARTE ID OSE PASAPORTE E CILA DUHET TE KETE MINIMALISHT 3 MUAJ VLEFSHMERI NE MOMENTIN QE NISENI NE UDHETIM.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PRISHJE TE AUTOMJETIT DERI NE 2h 59min, PAS KSAJ ORE, NESE AUTOMJETI NUK RREGULLOHET APO NUK ZEVENDESOHET AGJENSIA JU RIMBURSON 35% TE CMIMIT TE PAKETES.

   CMIMET E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE. PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.

  REZERVIMI I VENDEVE TE PARA NE AUTOBUS, KA NJE KOSTO EKSTRA 15 EURO/PERSON, VENDET E DYTA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON, VENDET E TRETA KANE KOSTO EXTRA 5 EURO PER PERSON NDERSA PJESA TJETER E VENDEVE TE AUTOBUSIT NUK MUND TE REZERVOHEN DHE MUND TE MERREN VETEM NE MOMENTIN E NISJES.

  TE DHENAT E NISJES DERGOHEN MINIMALISHT NJE DITE PERPARA UDHETIMIT ME MESAZH NE NUMRIN TUAJ TE KONTAKTIT. (SIGUROHUNI QE NUMRI JUAJ TE JETE I VENDOSUR SAKTE GJATE MOMENTIT TE REZERVIMIT)

Policies of PLAZH NE MALIN E ZI 5 DITE

Amenities of PLAZH NE MALIN E ZI 5 DITE

Guest Reviews (0 reviews)

PLAZH NE MALIN E ZI 5 DITE Ulqin, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo