ARLOARLO
Forgot password?

POSEIDON PALACE

ZBRITJE 31% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 02 JANAR PER PERIUDHEN NGA: 31/12/2323 NE: 02/01/2424

POSEIDON PALACE

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
4 star
Greqi
2 nights
31.12-02.01 Off

POSEIDON PALACE  4* (3 Dite)
Data: 31.12.2023-02.01.2024

Në çmim përfshihet👇🏻
✅Akomodimi 2 netë në hotel
✅Mëngjesi dhe darka për ditët e qëndrimit
✅Nata gala e Vitit të Ri
✅Përdorimi i pishinës, saunës, banjos turke, jacuzzi-t
✅Wi-Fi & parkim

Policies of POSEIDON PALACE

Amenities of POSEIDON PALACE

Guest Reviews (0 reviews)

POSEIDON PALACE Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo