ARLOARLO
Forgot password?

PRANVERË NË STOCKHOLM 369 Euro/Person

BED AND BREAKFAST

PRANVERË NË STOCKHOLM 369 Euro/Person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
4 star
Abu Dhabi
Alanya
Abdyl Frasheri Tirane
+355682055376
STOCKHOLM Off

Nisja: 16-03-2023
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë – Stockholm.
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel per 3 net qëndrimi.
4. Mëngjeset në Hotel sipas programit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Policies of PRANVERË NË STOCKHOLM 369 Euro/Person

Amenities of PRANVERË NË STOCKHOLM 369 Euro/Person

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • ENTERTAINMENT
 • FITNESS FACILITY
 • ROOM SERVICE
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

PRANVERË NË STOCKHOLM 369 Euro/Person Alanya, Abu Dhabi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo