ARLOARLO
Forgot password?

Regent Porto Montenegro 5*- Tivat, Mali i Zi

ZBRITJE 50% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 30 GUSHT PER PERIUDHEN NGA: 18/06/2020 NE: 30/08/2020

Regent Porto Montenegro 5*- Tivat, Mali i Zi

Available Rooms

Special offer – Superior room

Max Guests:
2
Board:
Oferta pa fund nga Arlo Travel me destinacion Malin e Zi😍
Cmimi : 195€/personi
2netë/3ditë
Periudha e udhetimit 16 Shtator – 30 Tetor
Të përfshira në cmim janë :
Akomodimi në Superior Room për 2netë/3ditë
Mëngjesi A La Carte në të gjitha ditët e qëndrimit
Akses në Regent SPA (Pishina, Jacuzzi, Hammam, Sauna, Steam bath, Fittnes Center).
Hotel
5 star
Mali i Zi
Tivat
Obala bb, 85320 Tivat, Montenegro
1 nights
50% Discount Off
I pozicionuar ne Gjirin Boka te mbrojtur nga UNESCO-s brenda një fshati luksoz ne Porto te Malit te Zi në qytetin Tivatit, Regent Porto ofron nje sherbim cilesor dhe luksoz per te ftuarit, WiFi falas në dispozicion ne te gjithe hotelin.

I ndërtuar në stilin e Rilindjes Veneciane, ky hotel luksoz ofron 175 dhoma te pajisura me ajër të kondicionuar, TV Satelitor Lcd.
Restoranti Murano ofron një pervoje te rafinuar ngrenie, ndersa Biblioteka, Gourmet Corner dhe Pool Bar ofrojnë nje game te gjer gatimesh dhe argetimesh.

 Regent SPA OFRON nje game të gjerE trajtimesh si sauna, banjo turke, palester, pishine e brendeshme,pishine e hapur, etj

Policies of Regent Porto Montenegro 5*- Tivat, Mali i Zi

Amenities of Regent Porto Montenegro 5*- Tivat, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Regent Porto Montenegro 5*- Tivat, Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo