ARLOARLO
Forgot password?

La Blanche Resort & Spa 5*- Bodrum, Turqi

La Blanche Resort & Spa 5*- Bodrum, Turqi

Available Rooms

Seaview Triple Room

Max Guests:
3
Board:

Ultra All inclusive

Room size

42 m²

In your private bathroom:

 • Free toiletries
 • Bathrobe
 • Bidet
 • Toilet
 • Bath or Shower
 • Towels
 • Slippers
 • Spa Bath
 • Hairdryer
 • Towels/Sheets (extra fee)
 • Toilet paper

 

Hotel
5 star
Turqi
Bodrum
Bahçelievler Cad. No:119, 48400 Turgutreis, Turkey
0684050282
1 nights
La Blanche Resort & Spa ndodhet në Turgutreis pranë plazhit. Ajo ofron dhoma me hapsira ,Wi-Fi dhe arredim elegant.

Dhomat në La Blanche Resort kanë dritare nga dyshemeja deri në tavan dhe TV me ekran të sheshtë. Ata gjithashtu kanë banjo suite me pajisje luksoze. Disa dhoma kanë një banjë private banjë.

Le Mangal shërben kuzhinë tradicionale turke dhe La Merla ofron ushqime deti të freskëta.

Në La Blanche mysafiret mund të shijojnë nje masazh relaksues, trajtim të fytyrës ose trupit. Hoteli gjithashtu ka një banje turke dhe një pishine te jashtme ne natyre.

Resorti Turistik është i vendosur 55 km nga Aeroporti Milas-Bodrum dhe 25-minuta nga qendra e Bodrum.

Policies of La Blanche Resort & Spa 5*- Bodrum, Turqi

Amenities of La Blanche Resort & Spa 5*- Bodrum, Turqi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

La Blanche Resort & Spa 5*- Bodrum, Turqi Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo