ARLOARLO
Forgot password?

Rixos Premium 5*- Bodrum, Turqi

Rixos Premium 5*- Bodrum, Turqi

Available Rooms

Hotel
5 star
Turqi
Bodrum
Zeytinlikahve Mevkii Torba Bodrum Muğla, 48400 Torba, Turkey
1 nights
Rixos Premium Bodrum ofron 2 pishina te jashtme me shërbim të plotë që ofron trajtime organike të bukurisë, sauna, hamam dhe palester. Aeroporti i Bodrum eshte 25 min larg.

E vendosur në 187,000 m² , ky resort ofron dhoma të dekoruara me stil unike dhe mjaft luksoz ne mes te gjelberimit dhe nje sherbim mjaft cilesor. Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar, TV lcd dhe një ballkon privat.

Rixos Premium Bodrum krenohet me një shumëllojshmëri të terreneve sportive përfshirë basketboll, futboll dhe volejboll. 

Mysafirët gjithashtu mund marrin mesime  joga ose vallëzimi profesional. Mysafirët e rinj mund të përfitojnë nga mini-klubi i madh që përfshin dhomën e fëmijëve, sallë pritjeje aktiviteti, dhomë muzikore dhe kinema.

Resorti përmban 3 restorante dhe bare me koncepte të ndryshme, të gjitha ofrojne gatimet nderkombetare .

Policies of Rixos Premium 5*- Bodrum, Turqi

Amenities of Rixos Premium 5*- Bodrum, Turqi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Rixos Premium 5*- Bodrum, Turqi Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo